Події та новини

Новини кафедри, інформація про події, семінари, конференції, студентські та викладацькі активності Ви знайдете на цій сторінці

У Рівненському державному гуманітарному університеті 14 березня 2024 року відбулася презентація книги «Математика і інформатика на календарі». Автори книги: Білецький В.В. - доктор філософії, доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій і методики викладання інформатики РДГУ та Войтович І. С. – доктор педагогічних наук, професор, завідуючий кафедрою інформаційно-комунікаційних технологій і методики викладання інформатики РДГУ. Завдання кожного педагога, який навчає математики та інформатики не тільки дати теоретичні знання і практику розв’язування задач, але привити любов до предмету через історію його розвитку. Для цього необхідно мати якісний посібник, який буде виконувати наступні функції: навчальну, пізнавальну, наукову, дослідну і виховну. Таким навчально-методичним посібником є «Математика і інформатика на календарі». Посібник укладено так, що кожен день року має відповідні події, що відбувалися в сфері науки та виробництва до математики чи інформатики. Щоб зібрати факти, В’ячеслав Білецький поділився інформацією, що подорожував по різних містах України, щоб зібрати різні факти та впорядкувати отриману інформацію, яка пов’язана із математикою.

Ще один цікавий етап навчання завершено!

07 березня 2024 року відбувся захист проєктів з навчальної (технологічної) практики студентів 2 курсу спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)» РДГУ, що  проходила на базі ІТ-компаній SoftServe і СофтІнфо  міста Рівного.

Метою навчальної (технологічної) практики є не тільки систематизація і поглиблення вже існуючих знань та умінь, а й здобуття нових компетентностей та відповідного досвіду щодо майбутньої професійної діяльності, зокрема в сфері ІТ.

29 лютого 2024 року відбулася профорієнтаційна зустріч викладачів Рівненського державного гуманітарного університету з учнями  10-11 класів ліцеїв Вараської міської територіальної громади та  регіональних закладів освіти через платформу Zoom спільно із Вараським центром професійного розвитку педагогічних працівників і Управлінням освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. На зустрічі з вітальним словом про важливість вибору професії виступила директор Вараського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Матвіюк.

27 лютого 2024 року завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики, професор Ігор Войтович взяв участь у презентації підручників та зустрічі із авторами Видавництва "Літера ЛТД", що відбулася на базі ПЗ "Дубенська гімназія "Премудрість", де зібралися вчителі Дубенщини.

19 лютого 2024 року відбувся вебінар науково-педагогічних працівників кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету з авторами модельної навчальної програми «Інформатика. 7–9» (Морзе Н. В., Барна О. В.),  для закладів загальної середньої освіти. Дана модельна програма рекомендована Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 06.09.2023 № 1090).

19 лютого 2024 року о 16.00 год відбудеться спільний вебінар науково-педагогічних працівників кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики навчання інформатикaи Рівненського державного гуманітарного університету та авторами модельної навчальної програми «Інформатика. 7–9 » для закладів загальної середньої освіти (автори Морзе Н. В., Барна О. В.), рекомендованої Міністерством освіти і науки України» (наказ Міністерства освіти і науки України від 06.09.2023 № 1090).

Запрошуються на вебінар учителі інформатики закладів загальної середньої освіти Рівненщини та інших областей, викладачі закладів фахової передвищої освіти, викладачі закладів вищої освіти.

Цікавий досвід, актуалізація матеріалів англійською мовою, нові враження здобуто в ході викладання курсу «Комп’ютерні інформаційні технології в освіті і науці» для студентів з КНР,  які навчаються в магістратурі нашого університету на спеціальностях 011 Освітні, педагогічні науки, 023 Образотворче мистецтво, 025 Музичне мистецтво, 053 Психологія. Здобувачі освіти старанно працювали із новими для них програмними додатками та хмарними сервісами.

Після успішної здачі навчальної сесії в природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша у Ченстохові, в рамках програми подвійного диплому, повернулись наші студентки спеціальності «Професійна освіта (Цифрові технології)» Алконова Діана та Чернова Олександра.

15 січня в Національному університеті «Острозька академія» в межах навчально-методичного центру «Школа освітніх інновацій» відбулося третє заняття викладачів за програмою навчального модуля «Цифрова грамотність: сучасні технології та інструменти онлайн-навчання».

Спікер: Андрій Шидловський, старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету. Модерувала захід кандидатка філологічних наук, доцентка, керівниця Школи освітніх інновацій Юлія Маслова.

COURSES FOR FREE, REGISTER NOW

Creative in research and teaching.

33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 205