COURSES FOR FREE, REGISTER NOW
Creative in research and teaching.
У рамках ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Підготовка педагогів до професійної діяльності в умовах змішаного навчання» на кафедрі інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету відбулася серія тренінгів:
28-29 травня 2024 року у Рівненському державному гуманітарному університеті відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Підготовка педагогів до професійної діяльності в умовах змішаного навчання». Цей науковий захід об’єднав науковців з різних куточків України: Бердянський державний педагогічний університет, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Інститут цифровізації освіти Національної академії педагогічних наук України, Відокремлений структурний підрозділ «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж Національного університету водного господарства та природокористування», Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Заклад загальної середньої освіти №12 м. Ковеля, Ізмаїльський державний гуманітарний університет, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Рівненський державний гуманітарний університет, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Університет митної справи та фінансів, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Центральний інститут післядипломної освіти, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.
Реєстрація на конференцію триває
28-29 травня 2024 року у дистанційному форматі відбудеться ІІI Всеукраїнська науково-практична конференція «Підготовка педагогів до професійної діяльності в умовах змішаного навчання» та серія тренінгів для педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти.
Проведення заходу зареєстровано в Укр ІНТЕІ: Посвідчення №295 від 8 травня 2024 року Державна наукова установа «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації»
Бажаючим взяти участь у роботі конференції необхідно до 26 травня 2024 року:
Усі перераховані кошти оргвнесків будуть передані на потреби ЗСУ!
Урамках вивчення дисциплін "Алгоритмізація та програмування мовою Python", "Основи програмної інженерії" та інших предметів технологічного циклу до студентів спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) та 014.09 Середня освіта (Інформатика) було запрошено спікера – Senior Python Developer Дмитро Кірєєв (www.linkedin.com), який поділився власним досвідом щодо розробки ПЗ та свого шляху в ІТ галузі.
24 квітня 2024 року у ВСП «Сарненський педагогічний фаховий коледж РДГУ» відбулась профорієнтаційна зустріч представників РДГУ зі студентами-випускниками.
В зустрічі взяли участь представники університету: заступник Відповідального секретаря приймальної комісії доцент Шалівська Ю.В., відповідальна за профорієнтаційну та маркетингову діяльність РДГУ доцент Симонович Н.В, зав. кафедри ІКТ та МВІ професор Войтович І. С., професор кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту Шелюк В.О., доцент кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти Синьчук О.М., доцент кафедри теорії і методик початкової освіти Бісовецька Л.А, доцент кафедри політичних наук Постельжук О.П., заст. декана з виховної роботи психолого-природничого факультету Пономаренко В. Ю.
У період з 20 по 21 квітня 2024 року командою незалежних розробників Wait? What? Interactive за підтримки Rivne IT CLUSTER, FUGAS було проведено гейм джем (Wait What Game Jam 2024), де студенти та школярі 10-11 класів протягом 48 годин мали унікальну можливість створити свій власний прототип гри або навіть гру самостійно.
Учасником даної події стала здобувач вищої освіти спеціальності 015.39 Професійна освіта (Цифрові технології) групи ЦТ-21 Алконова Діана. В результаті команда, учасником якої була Діана, зайняла перше місце у номінації візуального оформлення гри, а в загальному змаганні третє місце. Як результат сертифікати переможців та сертифікат у КТС на 500 грн.
У період з 16 по 18 квітня 2024 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки проходив 28-й Міжнародний молодіжний форум «РАДІОЕЛЕКТРОНІКА ТА МОЛОДЬ У ХХI СТОЛІТТІ». Під час роботи Форуму проходила ВИСТАВКА ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ МОЛОДІ.
За результатами оцінювання конкурсною комісією робіт виставки у підсекції "Програми" було присвоєне третє місце здобувачу вищої освіти спеціальності 015.39 «Професійна освіта (Цифрові технології)» групи ЦТ-21 Кубаю Роману Валерійовичу за розробку «АЛЬБЕРТ | ЗНО БОТ»: телеграм-бот для інформаційної підтримки та прогнозування шансів щодо вступу абітурієнтів до закладів вищої освіти. Керівник: Шроль Т.С.
Шановні колеги!
Планується робота конференції за такими напрямами:
1. Нормативні вимоги та стандарти підготовки сучасного педагога.
2. Створення та функціонування цифрового освітнього середовища закладу освіти.
3. Організаційні, дидактичні та методичні засади реалізації змішаного навчання в закладах освіти.
Робочі мови конференції: українська, поль
Дати проведення конференції: 28-29 травня 2024 року
У часи нелегкого протистояння народу України проти агресії російської федерації спільнота факультет математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету не стоїть осторонь, а долучається до допомоги Збройним Силам України.
І наш колектив кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики на чолі із завідувачем кафедри Войтовичем Ігорем Станіславовичем провели ряд заходів, кошти з яких були направлені на допомогу взводу радіоелектронної боротьби військової частини А0890 для придбання машини, спеціалізованого обладнання та запчастини, ремонту генераторів, оплати послуг Старлінків тощо.
Creative in research and teaching.
33028, м. Рівне, вул. Пластова, 31,
каб. 205
dummy kiktmvi@rshu.edu.ua